nr 1098 5456
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 30/60, bladets mått: 53, 5x39, 5, komposition
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 27 mars 2017 kl 19:22:34
| Tid |
Kund |
Bud |
27/3 02:29:14
100 kr
27/3 18:39:24